Programista SQL/Administrator sieci

Mostva Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Mostva Sp. z o.o. Mostva Sp. z o.o. Mostva Sp. z o.o.
MOSTVA to przede wszystkim ludzie – od ponad 15 lat zatrudniamy stały zespół profesjonalistów. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone europejskie rozwiązania. Wiemy jak mamy to robić. Znamy lokalny rynek i jego specyfikę, a przy tym korzystamy z ponad 50-letniego doświadczenia naszych udziałowców – niemieckiej firmy MOSOLF i francuskiej STVA.

MOSTVA to powiązania z dziesiątkami naszych przedstawicieli w Europie, ale przede wszystkim z fabrykami naszych Klientów. To kompleksowe rozwiązania nie tylko dla rynku polskiego, ale również ukraińskiego, białoruskiego czy krajów bałtyckich – partnerskie stosunki z producentami samochodów, polskimi importerami i dealerami.

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.

w związku z dalszym dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego Centrum Logistycznego w Bytomiu zatrudni pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Bytom

Główne obowiązki:

  • implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie SQL, PL/SQL
  • administrowanie siecią lokalną
  • wsparcie dla użytkowników Centrum Samochodowego

Wymagania:

  • dobra znajomość baz danych ze szczególnym uwzględnieniem MS SQL Server oraz Oracle
  • umiejętność programowania w T-SQL, mile widziana znajomość PL/SQL
  • znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietów biurowych Office
  • dobra znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem komputerowym oraz sieciami

Wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku
  • przynajmniej rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • kreatywność, samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • gotowość do krótkich podróży służbowych
  • mile widziana znajomość języków obcych oraz posiadania prawa jazdy

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych)
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)