Programista - Software Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

Pracę przy rozbudowanych aplikacjach, prezentujących różnorodne podejście do programowania, napisanych w różnych technologiach np.: ASP.NET MVC, C#, Java, VB.NET, C++, jQuery, JavaScript, MS SQL Server, Oracle DB, MongoDB, iBatis, ActiveMQ, WCF

- Specjalistyczne szkolenia, w tym miesięczne szkolenia w USA w naszej siedzibie w Sussex, WI

- Pracę w polsko-amerykańskim dziale IT liczącym ponad 600 osób, w tym blisko 100 specjalistów w siedzibie IT w Pile

- Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji

- Tworzenie aplikacji dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników w ponad 70 fabrykach na całym świecie

- Codzienną współpracę z kolegami z USA

- Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

- Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

- Gwarancję przyjaznej atmosfery i możliwość aktywności po pracy

- Pracę na umowę na czas nieokreślony

- Konkurencyjne wynagrodzenie

Możliwość zatrudnienia na stanowisku Inżyniera Oprogramowania dla osób z doświadczeniem w tworzeniu systemów opartych o technologie .NET (C#) lub JAVA oraz ze znajomością technologii webowych (ASP.NET MVC, jQuery, HTML, CSS, WCF Services, XML).

Wymagania

Wymagania:

- Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków obiektowych

- Doświadczenie w SQL

- Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting