Programista SharePoint

VLOG 1

Warszawa, 02-011, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnione osoby będą pracować przy projekcie realizowanym dla banku.

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
  • Bardzo dobra znajomość platformy SharePoint 2013
  • Dobra znajomość języka C# oraz relacyjnych baz danych - MS SQL
  • Dobra znajomość technologii ASP.NET i języków JQuery, JavaScript, HTML, CSS
  • Dobra znajomość kontrolek DevExpress
  • Doświadczenia w pracy w metodologii Agile

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy