Programista SAS

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111976

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista SAS

Współpraca: długofalowa
Rodzaj umowy: B2B

Obowiązki:
  • Projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologii SAS,
  • Projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania dla developerów obszaru Hurtowni Danych,
  • Monitorowanie jakości oprogramowania poprzez wykonywanie Code Review,
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania przez nadzór nad testami developerskimi i dokumentacją powykonawczą,
  • Wsparcie w zakresie wykonywanie testów aplikacji oraz prac analitycznych w ramach zespołu SCRUM (Agile).
  • Modyfikacja interfejsu oraz zmiany w procesach ETL z systemu szkodowego,
  • Rozwój warstw wyższych Hurtowni Danych w tym propagowanie/udostępnianie dodatkowych danych wynikających z prac projektowych dla użytkowników końcowych,
  • Wytworzenie dedykowanych DataMarts do obsługi procesu danych archiwalnych w tym zbudowanie raportów dla użytkownika końcowego,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z modelem danych.

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki;
  • Min. 2-letniego doświadczenia w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych;
  • Rocznego doświadczenia w zakresie projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów;
  • Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute (w tym SAS DI);
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
  • Znajomość .NET w stopniu umożliwiającym dokonywanie prostych poprawek w narzędziu raportującym testy,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Continuous Integration (Bamboo).

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland