Programista SAS

HR Bank

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • wykształcenie informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • roczne doświadczenie w programowaniu i projektowaniu w języku SAS 4GL
  • praktyczna znajomość SQL i 4GL SAS
  • znajomość silników relacyjnych bazy danych Oracle / MS SQL
  • zdolność myślenia analitycznego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
  • uczciwość i obowiązkowość
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne w zakresie umożliwiającym współpracę z Klientem

Mile widziane

  • znajomość DI Studio
  • znajomość branży telekomunikacyjnej, energetycznej lub bankowej

Oferujemy

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • udział w ciekawych projektach dotyczących tworzenia (portali internetowych, e-commerce, aplikacji klienckich, integracji w oparciu o szyny danych)
  • podnoszenie kwalifikacji i interesujące projekty
  • dodatkowe bonusy za zrealizowane z sukcesem projekty
  • pakiet dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych korzystając z przycisku APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy