PROGRAMISTA PYTHON – BACKEND DEVELOPER

Flightbox Sp. z o.o.

Wrocław, 50-032, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w dostarczaniu branży turystycznej kompleksowych rozwiązań IT. Naszym głównym celem jest tworzenie i rozwój systemów rezerwacji online biletów lotniczych, hoteli i wynajmu aut.

Dążymy do tego, aby projektowane i wykonywane przez nas rozwiązania wspomagały i unowocześniały działalność biur podróży i były jak najbardziej użytkowe dla klientów.

Nasze systemy rezerwacji to zaawansowane narzędzia charakteryzujące się jednocześnie prostotą obsługi. Zapewniamy potężną i solidną infrastrukturę techniczną i wydajność technologiczną. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa transakcji dokonywanych za pomocą naszych systemów.

Nasza firma to także wyjątkowy, dynamiczny, międzynarodowy zespół doświadczonych pracowników: wykwalifikowanych programistów i reprezentantów branży przewoźniczej i turystycznej.

Do naszego zespołu szukamy ludzi pozytywnie nastawionych do świata, którzy mogliby się określić mianem:

                                                                 Miejsce pracy: Wrocław, Centrum

Oferujemy

  • możliwość samodzielnego prowadzenia ciekawych projektów, planowanie i projektowanie nowych funkcjonalności i usług
  • małe zespoły projektowe (2-5 osób)
  • środowisko pracy bez korporacyjnych metod
  • elastyczne formy zatrudnienia dopasowane do oczekiwań pracownika i elastyczny czas pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, eventy integracyjne, wyżywienie i pyszna kawa:)

Wymagania

  • dobra znajomość języka programowania Python
  • dobra znajomość baz danych PostgreSQL
  • znajomość protokołów RPC (SOAP, JSON-RPC, XML-RPC) od strony klienta i serwera
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • doświadczenie w NoSQL (Riak, MongoDB)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • dobra znajomość frameworku Twisted i modelu event-driven networking
  • znajomość SQLAlchemy

Prezentacja firmy

Flightbox sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu branży turystyczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych