Programista / Projektant Java

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Będziesz odpowiedzialny za współtworzenie systemu sterującego ruchem sieciowym w sieciach komórkowych LTE oraz 5G, a także za tworzenie narzędzi wspomagających rozwój systemów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży IT

Opis stanowiska

  • współtworzenie systemu sterującego ruchem sieciowym w sieciach komórkowych LTE oraz 5G
  • projektowanie oraz implementacja funkcjonalności na bazie wymagań przesłanych przez klientów
  • przygotowanie analiz i dokumentacji projektowej
  • tworzenie narzędzi wspomagających rozwój systemów (testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, emulatory protokołów).

Profil kandydata

  • około 5-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu oraz rozwoju złożonych aplikacji;
  • dobrą znajomość języka programowania JAVA, Python;
  • znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux;
  • znajomość systemu kontroli wersji Git;
  • znajomość technologii Docker/K8s;
  • doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów rozproszonych;
  • znajomością języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji;
  • znajomość standardów LTE i 5G publikowanych przez 3GPP - mile widziane;
  • umiejętność programowania w językach nieimperatywnych - mile widziane;

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole programistów;
  • szerokie pole do wykazania się innowacyjnością oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość okresowej pracy zdalnej;
  • lekcje języka angielskiego;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page