Programista PHP

Manpower_

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP oraz JavaScript z wykorzystaniem ZendFramework oraz jQuery;

• Projektowanie rozwiązań informatycznych;

• Przygotowanie i wykonywanie testów jednostkowych (unit test);

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość PHP, OOP oraz wzorców projektowych;

• Minimum 2-letnie doświadczenie w programowania w języku PHP, poparte portfolio projektów;

• Bardzo dobra znajomość Zend Framework;

• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku JavaScript;

• Znajomość przynajmniej jednej z popularnych bibliotek JavaScript (np. jQuery, MooTools);

• Bardzo dobra znajomość technologii AJAX;

• Dobra znajomość standardów (X)HTML oraz CSS;

• Dobra znajomość SQL oraz XML;

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Dobra orientacja w technologiach web'owych, aplikacjach bazodanowych i systemach typu enterprise;

Mile widziane:

• Znajomość metodyk zwinnych (Agile), np. SCRUM, XP;

• Znajomość TDD (Test Driven Development);

• Znajomość innych języków programowania (np. Ruby, Python, Java);

• Znajomości systemów kontroli wersji (SVN);

• Znajomość środowiska Linux Ubuntu;

Oferta:

• Współtworzenie systemów informatycznych;

• Zapewnienie narzędzi pracy;

• Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzupełniane przejrzystym modelem premiowym;

• Ciekawa praca umożliwiająca realizację własnych pomysłów;

• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;

• Nieformalna i przyjazna atmosfera współpracy oparta na partnerstwie i otwartej komunikacji;

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy