Opis stanowiska pracy

W związku ze wzrostem sprzedaży MilestonesIT poszukuje programistów PHP, chcących stać się częścią międzynarodowego zespołu rozwijającego oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej/USA. Praca odbywać się będzie stacjonarnie, w biurze we Wrocławiu, bądź zdalnie.

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista PHP będzie odpowiedzialna za:

  • rozwijanie funkcjonalności i dbanie o jakość istniejącego oprogramowania w oparciu o PHP, MySQL, HTML, jQuery,
  • pisanie testów jednostkowych (PHPUnit) tworzonego oprogramowania,
  • wykorzystywanie i integrację API oferowanych przez zewnętrznych dostawców,
  • projektowanie nowych funkcji na podstawie wymagań określonych przez członków zespołu.
  • aktywne uczestnictwo w życiu projektu, kontakt z zespołem.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5+,
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL (typy danych, relacje, indeksy),
  • Dobra znajomość JS i jQuery (AJAX, DOM),
  • Swoboda pracy z HTML/CSS,
  • Samodzielność, efektywność, zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość Frameworków i systemów CMS: Zend Framework, Phalcon, Yii2, Symfony2, Wordpress, Drupal, Typo3,
  • Znajomość innych języków programowania,
  • Umiejętność bezpośredniej pracy z klientem (b. dobry język angielski i umiejętności interpersonalne).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji (5+ lat na rynku),
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
  • Projekty o różnym stopniu złożoności (od małych tygodniowych po wieloletnie),
  • Możliwości wykorzystywania i nauki nowych technologii (np. iBeacons),
  • Komfortowe warunki pracy w biurze we Wrocławiu (blisko centrum),
  • Pracę w energicznym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość odbywania wyjazdów zagranicznych.

Prezentacja firmy

Milestones IT Jest dynamiczną, działającą od kilku lat firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy