PROGRAMISTA PHP

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122205

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długoterminowy
Stawka: ok 60zł/h – w zależności od doświadczenia

Zadania:

• Projektowanie i tworzenie zupełnie nowych aplikacji z zakresu bankowości internetowej i mobilnej
• Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji
• Projektowanie i optymalizację baz danych
• Pracę w zespole projektowym

Wymagania:

• Bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka PHP5/PHP
• Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programowania obiektowego (OOP)
• Dobrej znajomości SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)

Dodatkowymi atutami będą:

• Znajomość jednego z frameworków PHP
• Znajomość wzorca MVC
• Praktyczna wiedzy z zakresu projektowania relacyjnych baz danych
• Znajomość reguł i praktyk stosowanych w metodyce Scrum

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Udział w innowacyjnych projektach
• Pracę w dużym, młodym i dynamicznym zespole
• Pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland