Opis stanowiska pracy

Firma MedNT poszukuje pracowników na stanowisko programista PHP.

Opis stanowiska.

Oferujemy pracę na stanowisku programista PHP. Podstawowym zadaniem pracownika będzie uczestniczenie w projektach programistycznych i implementacja funkcjonalności wg dostarczonej specyfikacji. W firmie tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy szereg aplikacji WWW. Zadaniem kandydata będzie realizacja bieżących zadań w tych projektach.

Przykłady naszych aplikacji:
- http://drwidget.pl/
- http://n.lekseek.com/
- http://leksykon.com.pl/

Proces rekrutacji.

Nasz proces rekrutacji składa się z następujących etapów.

1. Analiza kandydata na podstawie otrzymanej informacji.

W ramach etapu analizowane jest CV kandydata i oceniane są dwa podstawowe aspekty:
- studia, analiza pod kątem kierunku studiów (posiadamy własny, subiektywny ranking kierunków)
- doświadczenie i posiadane umiejętności (przyjmujemy tylko twarde umiejętności poparte punktami w CV)

2. Zadanie testowe online.

Etap polega na rozwiązaniu przez kandydata zadania testowego. Zadanie testowe jest rozwiązywane o ustalonej godzinie i po jego rozwiązaniu następuje ocena uzyskanego wyniku. Czas na rozwiązanie zadania to maksymalnie 1h.

3. Rozmowa w siedzibie firmy.

Po każdym etapie kandydat otrzymuje informację na temat statusu swoje zgłoszenia.

Charakter pracy i wynagrodzenie.

Oferujemy pracę w naszym biurze w Miasteczku Wilanów.

NIE MA MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ.

Osobom, które przejdą nasz proces rekrutacyjny oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Studentom 2-3 roku oferujemy płacę w granicach 3500-5000PLN miesięcznie na rękę.

Studentom późniejszych lat oraz absolwentom proponujemy zawsze indywidualne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, co w praktyce oznacza płacę w granicach 4000-8000PLN.

W przypadku studentów harmonogram pracy jest dostosowywany do planu studiów. Dodatkowo specjalnie dla studentów istnieje możliwość:
- zaliczania praktyk zawodowych w ramach pracy
- pisania prac licencjackich i magisterskich w ramach godzin pracy.

Wymagania

Przede wszystkim oczekujemy umiejętności logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiej nauki.

Nie wymagamy znajomości środowisk programowania PHP. Nie wymagamy znajomości 100 bibliotek i 20 narzędzi do PHP. Wymagamy otwartego umysłu, umiejętności abstrakcyjnego myślenia i otwartości na metodyki tworzenia oprogramowania.

Wymagamy:
- znajomości języka PHP w zakresie składni i semantyki języka
- znajomości języków HTML i CSS w takim stopniu, aby rozumieć otrzymany kod i mieć świadomość możliwości.
- znajomości języka SQL w zakresie składni i semantyki języka

Dodatkowe atuty:
- znajomość języka Java (tak Java - nie piszemy apletów, mamy swoje narzędzia) oraz Javascript.
- wiedza jakie są różnice pomiędzy CSS2 i 3, i jaki podzbiór CSS3 jest realnie wspierany przez jakie przeglądarki

Uwaga, nie wymagamy znajomości takich programów jak Photoshop czy Dreamweaver. Jeśli nie umiesz tych programów i nie umiesz (nie chcesz) ciąć grafiki - ok, nie wymagamy tego.

Prezentacja firmy

Firma realizuje projekty z szeroko pojętej informatyki.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy