Opis stanowiska pracy

Do zadań Pracownika należeć będzie:

- utrzymywanie, rozwój serwisów należących do firmy

- tworzenie nowych funkcjonalności na potrzeby firmy

- integracja z serwisami zewnętrznymi

Oferujemy:

- pracę w miłym towarzystwie, stabilne zatrudnienie, wysokie zarobki

Rozmowa kwalifikacyjna obędzie się w Wałbrzychu

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w tworzeniu serwisów internetowych w PHP

- znajomości technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery

- znajomość usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii

- umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (git)

- znajomości SQL oraz zagadnień bazodanowych

- znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- doświadcznie w pracy z serwisami zewnetrzymi typu allego, dhl etc

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją dodatków ślubnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 300PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy