Opis stanowiska pracy

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL etc.). Przez ostatnie 5 lat pozyskaliśmy dziesiątki tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 13 osób z rożnych dziedzin (marketing internetowy, obsługa klienta, zarządzanie projektami, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: ambitnego programistę do rozwijania projektu internetowego.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy z PHP
- znajomość technologii HTML, CSS, jQuery
- znajomość MySQL (projektowanie, optymalizacja)
- znajomość systemu kontroli wersji GIT
- znajomość systemu Linux (Debian/Ubuntu)

Co będzie stanowiło dodatkową przewagę?
- znajomość frameworka CakePHP
- doświadczenie w zagadnieniach User Interface/User Experience

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienia
- wynagrodzenie 5 000 - 10 000 zł brutto w zależności od doświadczenia i zaangażowania
- możliwość realizacji projektu z sektora e-commerce i logistyki
- możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Zapraszamy do aplikowania teraz!

Prezentacja firmy

Firma AlleKurier powstała z inicjatywy grupy osób zajmujących się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy