Opis stanowiska pracy

Programista PHP

Charakterystyka pracy

  • projektowanie aplikacji – moduły funkcjonalne, frontend/backend, bazy danych (MS SQL, MySQL),
  • implementacja na podstawie specyfikacji projektowej,
  • tworzenie interfejsów WS,
  • budowa aplikacji webowych integrujących się z istniejącymi systemami u klientów.

Oferujemy

  • udział w projektach leadera branży motoryzacyjnej w Polsce – Volkswagen Group Polska (marki Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Volkswagen Użytkowe),
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji,
  • pracę opartą na jasnych zasadach,
  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • udział w ubezpieczeniu grupowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, MS .NET, Javascript,
  • znajomość języka zapytań SQL; znajomość baz danych MSSQL, MySQL,
  • umiejętność pracy z gotowymi frameworkami (np. PHP Zend Framework, backbone, itp.),
  • bardzo dobra znajomość html, xhtml, CSS, xml,
  • bardzo dobra znajomość WSDL, Rest,
  • podstawowa znajomość programów graficznych, np.: Photoshop, Flash,
  • wysoka jakość tworzonego kodu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania,
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu oraz integrowaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy