Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma jest największym polskim dostawcą systemu rezerwacji online, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach z Google oraz TripAdvisor.

Poszukiwane kompetencje:

  • znajomość JavaScript / AJAX (jQuery)
  • doświadczenie w pracy z frameworkami (np. ZEND lub Symfony/Laravel)
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN/Git)
  • umiejętności administracyjne (LINUX)

Zakres obowiązków:

  • biegła znajomość PHP i MySQL
  • umiejętność projektowania i tworzenia baz danych
  • praktyka i doświadczenie w realizacji projektów internetowych
  • podstawowa znajomość HTML i CSS
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doskonała organizacja pracy i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • duzą samodzielność w zakresie prowadzonych projektów
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • przyjzną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • dopłaty do kart MultiSport
  • pracę w klimatyzowanym biurze w centrum Poznania

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy