Opis stanowiska pracy

Mamy coś ważnego do zrobienia. Jesteśmy przekonani, że we wspólnocie żyje się łatwiej niż samemu i że warto opleść anonimową tkankę miasta siecią lokalnych społeczności. Jesteśmy przekonani, że wszyscy skorzystamy na tym, że sąsiad będzie bliżej sąsiada, urzędnik bliżej mieszkańca, a lokalna organizacja, czy firma bliżej swojego klienta. Po to właśnie powstała communa.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy osoby na stanowisko Programista PHP do pracy w naszym biurze w Poznaniu.

To co możemy zaoferować wszystkim, którzy zechcą zaangażować się w realizację naszej misjji i dołączyć do zespołu to mnóstwo twórczych i ambitnych zadań. Proponujemy uczciwe zasady wynagradzania, a przede wszystkim opcje na udziały. Ponadto możesz liczyć na elastyczne godziny pracy i świetną atmosferę.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- projektowanie i wdrożenie serwisu
- rozwijanie i opieka nad serwisem
- eliminacja usterek

Wymagania

Nasze wymagania:
- bardzo dobra znajomość obiektowego PHP
- dobra znajomość dowolnego frameworka PHP oraz architektury MVC
- dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów
Dodatkowym plusem będzie znajomość:
- HTML5 / CSS3 / JavaScript
- frameworków PHP CodeIgniter i/lub Symfony

Prezentacja firmy

Budujemy lokalne społeczności sąsiedzkie, aby ludziom żyło się le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych