Opis stanowiska pracy

Firma ProfiGroup poszukuje programisty do tworzenia ciekawych projektów informatycznych.

Opis stanowiska:

- tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w technologi PHP zgodnie z dobrymi praktykami OOP i standardami programowania przyjętymi w firmie

- pisanie testów jednostkowych dla implementowanych funkcjonalności

- ciągły rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu

- rozwój platformy CI/CD firmy

Od kandydata oczekujemy:

- Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

- Bardzo dobrej znajomości PHP OOP

- Znajomości relacyjnych jak i nie relacyjnych baz danych

- Znajomości frameworka Symfony2 oraz Doctrine

- Samodzielności i dobrej organizacji pracy

- Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie specyfikacji projektów napisanej przez klientów zagranicznych

- Pisania testów jednostkowych (PHPUnit), integracyjnych i dbania o wysoką jakość kodu

- Otwartości na różne technologie

Oferujemy:

- Praca w naszym biurze w Poznaniu (Starołęka) lub w modelu zdalnym (spotkanie raz w tygodniu w naszym biurze),

- Wybór najdogodniejszej formy współpracy (umowa o pracę, o dzieło, B2B, itp)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę przy ciekawych projektach (wewnętrznych jak i dla klientów zewnętrznych)

- Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT

- Dużą swobodę i samodzielność

- Zadaniowy czas pracy

Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProfiGroup z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

ProfiGroup Łukasz Grzelak

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management