Opis stanowiska pracy

Główną działalnością DevPark sp. z o.o. jest tworzenie oraz rozbudowa aplikacji webowych dla klientów z USA i Europy. Do nowo otwieranego biura w Pile oraz Poznaniu poszukujemy osób, które powiększą nasz zespół.

Opis stanowiska
Czym będziesz zajmować się pracując u nas?

Tworzeniem i modyfikowaniem aplikacji z zastosowaniem bogatej palety technologii i technik do wyboru m.in. Zend Framework, Laravel4, Yii2, oraz WordPress, Prestashop
Współpracą z klientami zagranicznymi
Tworzeniem i rozwijaniem wewnętrznych systemów
Wyceną czasową nowych projektów

Oferujemy:
Co zyskujesz dołączając do nas?

Bogaty zakres stosowanych technologii
Pracę w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami PHP
Udział w szkoleniach i konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczny czas pracy
Jasno określone warunki zatrudnienia, preferowaną przez Ciebie formę współpracy
Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Wymagania

Min 2 letnie doświadczenie w pracy z użyciem PHP poparte portfolio wykonanych projektów
znajomość dowolnego frameworka MVC (preferowany zend, laravel4, yii2)
Znajomości SQL, systemu kontroli wersji (SVN lub GIT).
Znajomość Wordpress (pisanie pluginów) lub Prestashop będzie dodatkowym atutem.
Dobra znajomość j. angielskiego w piśmie, komunikatywna w mowie

Prezentacja firmy

<br/><br/>Nasz zespół powstał jako zwieńczenie współpracy kilku osobnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy