Programista PHP (możliwość praca stacjonarna lub zdalna)

Centrum Druku Sp. j.

Kraków , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Druku, lider e-commerce w dziedzinie sprzedaży urządzeń drukujących poszukuje pełnego energii programisty PHP do działu IT.

Szukamy osoby zorganizowanej, pełnej pomysłów, chcącej się uczyć i rozwijać.
Dołącz do nas i współtwórz z nami innowacyjne rozwiązania e-commerce!

Oferujemy:

• możliwość rozwoju podczas tworzenia nowych rozwiązań e-commerce,

pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

• pracę w młodym zespole,

• wyjazdy,

• liczne programistyczne wyzwania,

umowę o pracę lub działalność (do wyboru),

praca stacjonarnie w Krakowie lub praca zdalna.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV ze zdjęciem).

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku s.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Wymagania

• wykształcenie informatyczne / techniczne

• minimum 2 letnie doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych,

• znajomość technologii internetowych (HTML, XHTML, XML, CSS, JS),

• znajomość PHP5 OOP, MySQL, JQuery, AJAX, JSON,

• znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać swobodnie dokumentację techniczną,

• umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

zdrowy rozsądek!

Mile widziane:

• znajomość systemu zarządzania wersjami (GIT/SVN),

• znajomość Zend/Symfony2 Framework i architektury MVC,

• znajomość C#, .NET i MSSQL,

poczucie humoru!

Prezentacja firmy

Firma Centrum Druku od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy