COIG S.A.
COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A.
COIG S.A.
COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP

Miejsce pracy: Katowice, 40-065

Główne zadania na stanowisku:

• tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych (do obsługi urzędów miast i gmin),

• tworzenie skryptów i aplikacji po stronie serwera i klienta (PHP, SQL, JS, HTML5, REST, SOAP),

• współpraca z zespołem projektantów i programistów przy tworzeniu aplikacji webowych,

• realizacja projektów integracji systemów z użyciem najnowszych trendów rynkowych.

Wymagania:

• umiejętność programowania w PHP5/7, JS, HTML5, CSS3,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• umiejętność pracy w zespole i samodzielność,

• wykształcenie informatyczne/matematyczne/techniczne (także niepełne),

• doświadczenie w tworzeniu systemów IT w technologii PHP (aplikacje intranetowe).

Dodatkowo atutem będzie znajomość:

• Symfony3,

• jQuery, Ajax, JSON,

• Sass/LESS,

• Bootstrap,

• SQL,

• unix/linux,

• SOAP/REST,

• xml/xsd/xsl.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.