Opis stanowiska pracy

możliwość pracy zdalnej
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
wynagrodzenie 4000 zł - 6000 zł netto umowa o prace lub 5000 zł -7000 zł przy rozliczeniu na fakturze
udział w ciekawych projektach
możliwość wyboru szkoleń programistycznych

Wymagania

bardzo dobra znajomość PHP5, oraz jednego z popularnych framework (Zend, ZF2, Symfony, Laravel, Yii…)
dobra znajomość MySQL
znajomość html5, xml, json, javascript i biblioteki jQuery
znajomość technologii Webservices, SOAP, REST
umiejętność korzystania z wzorców projektowych
umiejętność korzystania z jednego z systemów kontroli wersji (git/svn/mercurial)
umiejętność pisania czystego kodu
umiejętność kontroli własnej pracy
samodzielność
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentajcji

Prezentacja firmy

Jeden z największych i najstarszych serwisów przesyłek kurierskich w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy