Opis stanowiska pracy

Czym się zajmujemy?

Tagvenue to firma rozwijająca nowoczesny system rezerwacji przestrzeni eventowych w Londynie (wkrótce w całej Wielkiej Brytanii). Pracując w Tagvenue dołączysz do międzynarodowego, zgranego teamu, który pracuje nad osiągnięciem pozycji lidera wśród platform do wyszukiwania i rezerwacji przestrzeni. Szybko się rozwijamy (ponad 2500% rocznie) i działamy w branży ze sporym potencjałem (w UK rynek wynajmu przestrzeni wart jest ponad 8 miliardów funtów rocznie). Szukamy doświadczonego PHP Developera do pracy nad naszym projektem, w biurze Tagvenue w Krakowie.

Jaka będzie Twoja rola?

  • Rozwój istniejącej aplikacji bazującej na Laravel 5
  • Planowanie architektury nowych funkcjonalności
  • Agile Approach - będziesz pracował blisko biznesu, gdzie Twoją rolą w zespole będzie dogłębna analiza problemu i zaproponowanie adekwatnego rozwiązania technicznego

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Bezpośredni wpływ na projekt i jego rozwój
  • Wybór formy zatrudnienia (b2b / umowa o pracę)
  • Długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor 24”)
  • Elastyczny czas pracy
  • Częściową możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

Jakie umiejętności są dla nas ważne?

  • Bardzo dobra znajomość programowania w PHP 5.6 i MySQL
  • Praktyczna znajomość Laravel 5,Symfony 2 lub Yii
  • Praktyczna znajomość javascriptu
  • SOLIDne obiektowe programowanie w duchu BDD/TDD i DDD
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy podobnych projektach
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git

Mile widziane będą dodatkowe atuty jak:

  • Znajomość XHTML/HTML 5, CSS, biegła znajomość javascriptu (AngularJS)
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych (PHPSpec, PHPUnit)
  • Praktyczna znajomość wzorca Command (z zastosowaniem command bus)
  • Znajomość capistrano
  • Znajomość npm, bower, gulp

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy? <br/> <br/>Tagvenue to firma rozwijająca nowoczesny ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy