Programista PHP, Wrocław, na miejscu

Lufed IT GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Programowanie aplikacji www korzystając z najnowszych technologii internetowych

  • Uczestnictwo w planowaniu harmonogramów wykonywanych zleceń

  • Analiza systemowa pod kątem architektury logicznej i sprzętowej rozwiązań

  • Analiza biznesowa funkcjonalności API z uwzględnieniem założeń klienta

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

  • Nieustanne dbanie o jakość i przejrzystość wytwarzanego kodu

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych zespołu deweloperskiego

  • Udział w serwisie wykonanych produktów oraz prac powdrożeniowych

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00

  • narzędzia pracy

  • konkurencyjne stawki za godzinę pracy

  • perspektywę stabilnych projektów długookresowych

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • miejsca parkingowe

  • siedziba firmy usytuowana jest w okolicy dobrze skomunikowanej z obwodnicą Wrocławia

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, jQuery, JavaScript

  • znajomość web-service'ów (SOAP, REST, JSON, APIs)

  • doświadczenie w administracji Linuxem

  • doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o CMS
  • duża samodzielność oraz inicjatywa
  • dobra organizacja pracy
  • terminowość w realizowaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.

Prezentacja firmy

Stabilnie działająca firma informatyczna współpracująca z niemieckimi ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy