Programista PHP - Webdeveloper

pear.pl

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś kreatywny i szukasz wyzwań?

Oferujemy stała pracę w Rybniku  w pełnym wymiarze godzin. Istnieje również możliwość innych form zatrudnienia. Dodatkowo płatne nadgodziny oraz premie uznaniowe, których miarą jest Twoje zaangażowanie.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  •    bardzo dobrej znajomości PHP
  •    bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS, Jquery,
  •    dobra znajomość PrestaShop
  •    mile widziana jest znajomość CakePHP
  •    podstawowa znajomość AdobePhotoshop
  •    język angielski na poziomie komunikatywnym
  •    terminowość
  •    umiejętność rozwiązywania problemów
  •    wytrwałość

Uważasz, że spełniasz te warunki i chcesz z nami tworzyć ciekawe projekty? Wyślij CV, list motywacyjny oraz portfolio.

Prezentacja firmy

Szeroka oferta naszych usług pozwala nam dać klientowi wszystko, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy