Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista PHP / Webdeveloper

Zakres obowiązków:
- programowanie web-aplikacji typu CRM
- rozwój, tworzenie i opieka nad serwisami internetowymi firmy

Wymagania

• Znajomosć PHP5 oraz obiektowy framework (najlepiej CakePHP);
• bazy danych MySQL;
• HTML, CSS, JavaScript;
• System kontroli wersji Git;
• Podstawowy środowiska Linux/Debian;

• rzetelność, staranność i samodzielność

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilną i długofalową współpracę możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje zawierające CV oraz portfolio wykonanych projektów prosimy przesyłać na adres e-mail podany w ofercie, w temacie wpisując „Praca Częstochowa”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami, prosząc o rozwiązanie zadań potwierdzających umiejętności.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się spółką internetową, działającą od 2009 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy