Programista PHP Symfony2, Magento (Kraków)

Lizard Media

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy oraz nowymi, międzynarodowymi dla nowotworzonego zespołu w Krakowie pilnie poszukujemy  programisty PHP bardzo dobrze znającego zagadnienia związane z programowaniem obiektowo-zorientowanym w kontekście rozwiązań internetowych. Głównym obowiązkiem programisty będzie rozwój nowych rozwiązań dedykowanych lub SaaS, a także development w oparciu o frameworki Symfony2, Laravel, Zend (Magento).

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie firmy w nowotworzonym oddziale w Krakowie, na pełny etat, umowę o pracę, na czas nieokreślony (po okresie próbnym) / ewentualnie na życzenie rozliczanie B2B,
  • realny wpływ na tworzone i wdrażane rozwiązania dla rozpoznawalnych w Europie i globalnie klientów,
  • możliwość tworzenia kompletnej architektury rozwiązań, które będą wdrażane jako dedykowane dla klientów lub jako SaaS,
  • możliwość rozwijania umiejętności w nowych technologiach,
  • pomoc zespołu programistycznego w rozwiązywaniu problemów,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość wyjazdów na konferencje branżowe, zdobywania wartościowych certyfikatów.

Mile widziane linki do profili na GitHub, StackOverflow i innych. Prosimy o przedstawianie wyłącznie poważnych kandydatur z możliwością pracy w siedzibie firmy (Kraków). Oferty pracy zdalnej nie wchodzą w grę.

Wymagania

  • poparta doświadczeniem bardzo dobra znajomość OO-PHP (minimum 2-4 lat lub więcej -- wówczas stanowisko jest inne i wynagrodzenie również),
  • bardzo dobra znajomość: Symfony2, Laravel lub (mile widziane „oraz”) Magento,
  • praktyczna znajomość technik programowania obiektowego, wzorców projektowych i ogólnie pojętych dobrych praktyk,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji i skalowalności aplikacji internetowych (HA, struktury redundantne etc.),
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość GIT,
  • komunikatywność i umiejętność specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac,
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność tworzenia elastycznego i czytelnego kodu,
  • znajomość technologii frontendowych (HTML/CSS/JavaScript/jQuery) w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się w kodzie,
  • język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,
  • duża otwartość, poczucie humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Mile widziane atuty:

  • bardzo dobra znajomość obszarów takich jak: bezpieczeństwo aplikacji webowych (standardy OWASP),
  • dobra znajomość usług serwerowych oraz administracji systemami Linux (na potrzeby obsługi powdrożeniowej produktów, analizy problemów itd.),
  • znajomość HTML5/CSS3/JavaScript/jQuery pozwalająca na pisanie własnych rozwiązań.

Prezentacja firmy

Od 2009 roku jako Lizard Media z sukcesem projektujemy oraz wdrażamy efe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 200PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria