Programista PHP / Symfony

ADDESIGN Gifts Catalogue

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku pracy Programista PHP (Symfony) będzie odpowiedzialna za:
- rozwój i modernizację istniejącego już portalu internetowego napisanego we frameworku Symfony
- projektowanie baz danych
- tworzenie dokumentacji bazy danych w aplikacji MySql Workbentch
- tworzenie dokumentacji technicznej projektu
- zadania związane z utrzymaniem serwisu w sieci Internet

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w stabilnej finansowo firmie w Poznaniu,

- pracę przy dużym globalnym projekcie,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 2,5 tyś do 6 tyś zł brutto,

- dobrą atmosferę pracy,

- możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programowania w PHP
- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP
- bardzo dobra znajomość frameworka (Symfony)
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MSQL i narzędzia phpmyAdmin
- bardzo dobra znajomość XHTML, CSS, XML, AJAX
- praktyczna znajomość programowania w Java-script
- dobra znajomość obydwu frameworków JS (jQuery, Prototype)
- praktyczna znajomość wzorców projektowych MCV
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji

Mile widziane:
- praktyczna znajomość frameworka JS (Motools)
- praktyczna znajomość relacyjnych baz danych PostgreSQL i narzędzia phpPgAdmin
- zaawansowana znajomość systemu Linux – obsługa serwera przez SSH i DirectAdmin
- doświadczenie w pracy przy budowie aplikacji internetowych
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Addesign Gifts Catalogue powstała w 2009. <br/>Zajmujemy się dystr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy