Programista PHP OOP [Cała Polska]

Pro Web Software

50-502 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które tak jak my traktują programowanie jako pasję. Najważniejsza jest dla nas ciągła chęć rozwoju, również w czasie wolnym. Uważamy, że jeżeli chcesz być dobrym programistą musisz ciągle się dokształcać.

Jeżeli w wolnym czasie poszukujesz nowinek, a ich testowanie sprawia Ci frajdę zdecydowanie powinieneś wysłać do nas swoje CV.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca -> nauka -> praca -> nauka -> impreza firmowa -> praca -> nauka -> zapętlić

Wynagrodzenie:

Jest to praca w pełnym wymiarze godzin - oczywiście w pełni zdalna. Stawka to 4k-11k zł w zależności od tego jak bardzo nas przekonasz do swojej miłości do programowania.

Prosimy kontaktować się z nami pod adresem biuro[ape]prowebsoft[dot]pl

Wymagania

Na pewno zaprosimy Cię na rozmowę jeżeli:

  • śmigasz w obiektowym PHP - (min. 5.5, 7 mile widziana), dobrze rozumiesz popularne wzorce projektowe oraz potrafisz zastosować je w praktyce

  • znasz przynajmniej jeden framework (Laravel, Symfony, Zend) na poziomie bardzo dobrym

  • ogarniasz podstawowe komendy Git’a z poziomu konsoli

  • starasz się pisać zgodnie ze standardami PSR

  • potrafisz zapewnić bezpieczeństwo swojej aplikacji na dobrym poziomie

  • bardziej korzystasz z php.net niż z video tutoriali

Mile widziana znajomość lub chociaż ogólna wiedza frontendowych technologii takich jak: Js, Js DOM, jQuery, AngularJS, Vue.js, bootstrap, sass/less, css3, RWD. To nie ma być wiedza jak dla fullstacka czy frontend developera, ale taka sama jak z administracji czyli, że umiesz przynajmniej wyłączyć i włączyć komputer.

Prosimy nie aplikuj jeżeli nie spełniasz wyżej wymienionych wymagań. Jeżeli “podkręciłeś” CV na pewno wyjdzie to na rozmowie. Dla nas liczy się szczerość i umiejętności.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów do zadań specjalnych. Nie boimy się p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce