Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa WEB-COM poszukuje osób do zespołu. Poszukujemy osób lubiących wyzwania, głodnych wiedzy, którzy w przyjaznej atmosferze nowoczesnym biurze lubią tworzyć nowe rozwiązania.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie systemów B2B, ERP, CRM oraz różnego typu projektów .

  • Współtworzenie systemów informatycznych B2B,
  • Współtworzenie systemów ERP,
  • Rozbudowa oprogramowania dla E-commerce (współpraca z Allegro, Amazon, eBay , Ceneo inne)
  • Współtowrzenie oprogramowaania "mobilnego"
  • Implementacja i wdrażanie;
  • Testowanie aplikacji;

WYMAGANIA:

  • Praktycznej umiejętności programowania w języku PHP
  • Dobra znajomość bazy MySQL i języka SQL
  • Doświadczenie w optymalizacji skryptów PHP oraz tworzeniu zapytań SQL
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (w tym jQuery/AJAX)
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość, solidność, kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Web Services (SOAP)
  • znajomość XML, Edi

FIRMA OFERUJE:

  • Prace na pełny etat , elastyczne godziny pracy.
  • Dobre wynagrodzenie i system premiowania ( 4 - 6 tyś brutto )
  • Ubezpieczenie Grupowe Allianz
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych,
  • Uczestnictwo w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro)
  • Inne ciekawe imprezy firmowe.

Praca w nowoczesnych biurach , klimatyzowanych, miejsce parkingowe, pomieszczenia socjalne z kawą, herbatą (nowy budynek) w Bielsku-Białej ul. Tęczowa 2b (10 min od obwodnicy Bielska)

Aplikacje (CV ) prosimy przesyłać, dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Grupa WEB-COM to firma z 13 letnim doświadczeniem, tworząca nowoczesne o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych