Programista PHP / Magento

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w budowie aplikacji i stron internetowych. Realizujemy trudne i złożone projekty. Jeżeli chcesz zajmować się ambitnymi zadaniami, zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij swoje CV. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Programisty PHP / Magento. W pracy na tym stanowisku będziesz zajmować się:

  • obsługą rozwoju sklepu internetowego utworzonego w technologii Magento z ruchem 500k UU/miesiąc (cały czas rośnie),
  • tworzeniem architektury w Magento,
  • rozwiązywaniem problemów związanych z wydajnością i bezpieczeństwem.

Oferujemy:

  • realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań,
  • realny wpływ na rozwój projektu - wygrywają najlepsze pomysły,
  • możliwość awansu wraz ze wzrostem firmy,
  • możliwość budowy i prowadzenia działu programistów wraz z rozwojem firmy,
  • szkolenia, konferencje i mentoring zależnie od Twoich kompetencji,
  • nieustanne nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy (monitory 24’’ to standard),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia,
  • możliwość dostosowania się do Twojego planu studiów.

Wynagrodzenie:

Od 3500 do 5000 zł netto (w zależności od Twoich umiejętności, zaangażowania i formy współpracy) + premie zależne od wyników całego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, wyślij swoje CV. Jeśli posiadasz swoje portfolio - prześlij je nam!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Wymagania

Jeżeli znajome są Ci poniższe języki, technologie czy narzędzia lub chcesz rozwijać się, w którymś z poniższych zagadnień, zgłoś się do nas! Oczekujemy od Ciebie znajomości:

  • Magento Community Edition (1.8.1),
  • PHP,
  • HTML5/CSS3,
  • Mysql,
  • Javascript,
  • Caching/performance (varnish),
  • Linux.

Mile widziane:

  • znajomość systemu kontroli wersji git i modelu git-flow,
  • doświadczenie w pracy w konsoli unixowej,
  • znajomość Twitter Bootstap, AngularJS, Behat, PHPUnit, RequireJS, WebSockets, Composer, PSR, Varnish, Redis, Memcache,
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie zależne od wyników całego zespołu
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy