Programista PHP i Projektant systemów

NetTeam Solutions S.A.

Wrocław, Warszawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

NetTeam Solutions to firma dostarczająca elastyczne, nowoczesne i przyjazne rozwiązania IT dostosowane do potrzeb naszych klientów. Są one budowane z myślą o firmach ceniących sobie łatwy dostęp do informacji biznesowych i szukających mechanizmów automatyzacji typowych procesów biznesowych.

Istniejemy na rynku od kilkunastu lat. Z powodzeniem wdrażamy małe i średnie projekty informatyczne.

Bazujemy na technologiach internetowych (głównie język PHP) i w tym kierunku się rozwijamy.
Tworzymy własne oprogramowanie oparte na najnowszych trendach z użyciem dostępnych na rynku frameworków.

Oferujemy Tobie:

  • pracę w zgranym i rozwijającym się zespole,
  • udział w ciekawym projekcie dla naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • elastyczny czas pracy,
  • luźną i przyjazną atmosferę w pracy.

W zamian oczekujemy:

  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • chęci poznania narzędzi SuiteCRM i ProcessMaker w celu ich rozwoju
  • przystosowywania do potrzeb naszego klienta,
  • znajomości i biegłego posługiwania się językiem PHP,
  • umiejętności do pracy w zespole jak również samodzielności,
  • znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności tworzenia dokumentacji.

Pomóc w zatrudnieniu powinny:

  • podstawowa znajomość SuiteCRM oraz ProcessMaker-a,
  • ogólna wiedza na temat narzędzi BPM i CRM,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • umiejętność posługiwania się git-em,
  • znajomość JIRA i Confluence,
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami web (HTML, CSS, Javascript),
  • doświadczenie w pracy na środowisku Linux.

Pożądane cechy osobowe:

  • chęć doskonalenia się,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

W zgłoszeniu prosimy koniecznie umieścić identyfikator oferty: PHP/0117/WRO.

Do CV proszę dołączyć klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy

w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833.”

Prezentacja firmy

NetTeam Solutions to firma dostarczająca elastyczne, nowoczesne i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management