Opis stanowiska pracy

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań internetowych oraz gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty aplikacji internetowych do swojego nowego projektu.

Mile widziana znajomość:

  • systemu kontroli wersji Git,
  • Symfony framework,
  • frameworków javascript (AngularJS, Backbone, Undersource),
  • zagadnień z zakresu REST API.

Obowiązki pracownika:

  • tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, HTML5, CSS3, XML,
  • projektowanie i tworzenie baz danych,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o określone wytyczne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka PHP5,
  • znajomości JavaScript/Ajax, HTML5, CSS3, XML,
  • znajomości metod projektowania baz danych i SQL,
  • znajomości programowania obiektowego.

Prezentacja firmy

Sodigital was established in 2003 with the goal of making innovative gam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy