Programista PHP / Developer aplikacji

more7 Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności, pracować w zespole ludzi, którzy:

dzielą się wiedzą, są kreatywni i wzajemnie się wspierają - dołącz do nas.

Szukamy programisty PHP, który dołączy do naszego zgranego zespołu i będzie współtworzył nasz autorski produkt - aplikację CRM7.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz rozwój.

Stanowisko zapewnia wpływ na końcowy produkt oraz dużą swobodę w działaniu.

Praca w biurze w centrum Poznania (blisko ronda Kaponiera).

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP,
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
  • umiejętność projektowania i optymalizacji rozwiązań przed implementacją,
  • zdolność analitycznego myślenia,

Mile widziane:

  • znajomość frameworków i bibliotek oprogramowania (m.in. Zend, jQuery, Doctrine),
  • znajomość systemu GNU/Linux,
  • doświadczenie w pracy z Git lub innymi systemami kontroli wersji,
  • podstawowe pojęcie na temat tworzenia testów jednostkowych (PHPUnit).

Prezentacja firmy

more7 Polska działa na rynku informatycznym od 1999 roku. Działalność fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy