PROGRAMISTA PHP/APLIKACJI INTERNETOWYCH

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, poszukuje odpowiedniej osoby na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrożenia oraz rozwój aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomości HTML i CSS
  • Znajomości języka PHP (OOP)
  • Znajomość Framework’a: Symfony2
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych opartych o AJAX
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git)
  • znajomość JavaScript / AJAX (jQuery)
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących technologii:

  • SOAP
  • XML

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w młodym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat wykonywaną w siedzibie firmy

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy