Programista PHP 3000 - 4000 zł netto

Grupa eSprzedaż

Warszawa, 05-075, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP.

Opis stanowiska
Twoja praca polegać będzie przede wszystkim na pomocy w rozwijaniu naszych autorskich aplikacji.

W zależności od Twoich umiejętności i ambicji, zostaniesz przydzielony do większych i bardziej ambitnych projektów/zadań oraz będziesz mógł realizować indywidualne projekty, które będziesz mógł tworzyć sam, od początku do końca.

Pracujemy w Warszawie przy ulicy Wilanowskiej 39a w fajnym zespole.
Jeżeli nie jesteś z Warszawy, a chcesz z nami pracować - nie ma problemu rekrutację przeprowadzimy zdalnie, a w razie potrzeby pomożemy Ci ze znalezieniem dobrej stancji niedaleko biura, zapraszamy wszystkich z całej Polski.

Oferujemy
Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony.
Pensje w wysokości 3000 - 4000 zł netto ściśle uzależnioną od Twoich umiejętności.
Rozwój i realizację ciekawych projektów.
Pracę z fajnymi ludźmi w bezstresowej atmosferze.

Wymagania
Dobra znajomość PHP5,
OOP,
Znajomość frameworka Kohana
MySQL, JavaScript, CSS
Znajomość systemu Linux

Mile widziane
Bootstrap, AngularJS

W odpowiedzi prosimy przesyłać CV

Prezentacja firmy

Szybko rozwijająca się agencja interaktywna oferująca tworzenie serwisów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy