Programista PHP, 25zł/godz, praca zdalna (integracje kurierskie, generowanie PDF)

Sever

51-113 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy programisty PHP do pracy przy dużym systemie e-commerce.
Poszukujemy osób z doświadczeniem przy integracjach kurierskich (znajomość SOAP, praca z API polskich kurierów) oraz zaznajomionych z generowaniem wydruków i eksportów w języku PHP (FPDF, TCPDF, eksporty do XLS, CSV).

Uwaga - poszukujemy osób jedynie z zarejestrowaną własną działalnością gospodarczą (rozliczenie przez fakturę).

OFERUJEMY:
- Pracę zdalną z dowolnego miasta w Polsce – pracujesz z domu o wybranych godzinach. Elastyczne warunki pozwolą Ci pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami.
- Wynagrodzenie 25 zł netto/godzina (lub 20 zł/h w przypadku projektów wewnętrznych). Ilość godzin w danym tygodniu zależy od obecnego obłożenia projektami oraz od ilości Twojego dostępnego czasu. Oczekiwane średnio 100 godzin miesięcznie, minimum 50 godzin. Wzrost wynagrodzenia po nabraniu doświadczenia z systemem.
- Długoletnią współpracę oraz dobre warunki rozwoju.
- Ciekawe wyzwania programistyczne

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP 5 (poparta doświadczeniem)
- Dobra znajomość MySQL
- Znajomość javascript, jquery, HTML, CSS
- Znajomość języka angielskiego
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość
- Własna działalność gospodarcza

Mile widziane:
- Doświadczenie w integracjach z systemami kurierskimi
- Doświadczenie w tworzeniu skryptów generujących pliki w formacie PDF
- Umiejętność pracy z systemem wersji GIT
- Znajomość Python
- Doświadczenie w programowaniu e-commerce (np. praca przy sklepach - internetowych typu oscommerce, prestashop)
- Znajomość Allegro WebAPI i eBay API

Razem z aplikacją możesz przesłać:
- fragmenty kodu PHP i js z których jesteś szczególnie dumny
- listę projektów w których uczestniczyłeś wraz z opisaniem swojej roli
- przewidywalną dostępność – ile godzin dziennie możesz przeznaczyć na pracę.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość PHP 5 (poparta doświadczeniem)
Dobra znajomość MySQL
Znajomość javascript, jquery, HTML, CSS
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność analitycznego myślenia
Sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość
Własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów e-commerce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
25PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy