Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo we wdrożeniu oraz utrzymaniu systemu hurtowni danych (Oracle, Informatica).
  • Analiza kodu i wymagań użytkownika.
  • Implementacja, testowanie i dokumentacja rozwiązań.

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w zakresie budowy i rozwoju systemów opartych o technologię Oracle.
  • roczne doświadczenie w programowaniu w PL/SQL i SQL.
  • Praktyczna, znajomość mechanizmów, opcji i rozwiązań dostępnych w bazie danych Oracle 11g.
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań przetwarzania, ładowania i integracji danych.
  • Znajomość zagadnień i problematyki hurtowni danych i systemów integracji danych.
  • Znajomość procesu tworzenia i rozwoju oprogramowania oraz wspierających narzędzi (systemy kontroli wersji, systemy zarządzania zagadnieniami).
  • Znajomość narzędzi ETL (najlepiej Informatica PC).
  • Odpowiedzialność i staranność przy analizie i tworzeniu rozwiązań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę lub kontrakt;
  • W przypadku współpracy w oparciu o umowy o pracę, bogaty pakiet benefitów ;
  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do wiodących technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w firmie o niepowtarzalnej atmosferze
  • Premiowany program poleceń;
  • Codzienne rozgrywki w piłkarzyki i dobrą kawę
  • Dobrze zlokalizowane, nowoczesne biuro w centrum!

Prezentacja firmy

Informacje o CGI<br/>CGI Information Systems and Management Consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych