Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Programista/Operator CNC

Miejsce pracy: Niepołomice

Dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy   na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         programowanie i obsługa frezarek CNC system Heidenhaim 530i 3+2 osie.

·         analiza wykonania i wykonywanie części zamiennych do form wtryskowych.

·         kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną

·         odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

·         dobór odpowiednich narzędzi do obróbki skrawanie

Wymagania:

·         wymagane doświadczenie: minimum 3-5 lata pracy na podobnym stanowisku

·         umiejętność programowania i obsługi frezarek CNC

·         praktyczna znajomość technologii procesów obróbki skrawaniem metali

·         znajomość rysunku technicznego

·         umiejętność pracy w zespole (otwartość na nowe pomysły i dialog)

·         umiejętność kontrolowania własnych wyników pracy

·         precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły

Mile widziane:

·         znajomość programów NGCQ CAM, DEPO CAM, AutoCad innych

·         znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

·         zdobycie doświadczania zawodowego w narzędziowni o unikalnych możliwościach wykonawczych

·         pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie

·         dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu

·         możliwość osobistego rozwoju oraz specjalistycznych szkoleń

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.