Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 09/12/2016.

PROGRAMISTA .NET

Zabrze, śląskie

Sygnity S.A.

Opis stanowiska pracy

Szukamy Programisty .NET, aplikuj do nas jeśli:

  • Chcesz pracować przy innowacyjnych projektach dla największych firm,
  • W swojej codziennej pracy chcesz wykorzystywać najnowsze technologie,
  • Zależy Ci na ciągłym rozwoju i poznawaniu nowości technologicznych,
  • Masz serce do IT,
  • Cenisz sobie pracę z ludźmi w przyjaznej atmosferze.

A dodatkowo:

  • Posiadasz doświadczenia pracy w .NET (preferowany C# lub VB),
  • Masz doświadczenie przy projektowaniu WebService'ów,
  • Znasz XML, XSD, WSDL, SOA,
  • Znasz ASP.NET MVC,
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne,
  • Znasz bazy danych MS SQL,
  • Jesteś komunikatywny/a, masz poczucie humoru i lubisz pracować z ludźmi.

U nas będziesz:

  • Zajmować się wytwarzaniem, modyfikowaniem i komentowaniem kodu źródłowego systemów,
  • Odpowiadać za realizację powierzonych zadań deweloperskich,
  • Współpracować z zespołem analityków i projektantów nad uszczegóławianiem założeń projektowych.

Z nami zyskasz:

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań,
  • Rozwój kompetencji w organizacji, która świadomie zarządza swoim know-how, aby stale doskonalić oferowany na rynku portfel produktów i usług,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.

Grupa Sygnity powstała w wyniku fuzji ComputerLand i Emax, a tym samym Grup Kapitałowych,... którym obie firmy przewodziły.

Zatrudniając ponad 1000 osób dysponując jednym z najliczniejszych zespołów ekspertów na polskim rynku informatycznym, Sygnity obsługuje Klientów z pięciu sektorów gospodarki: bankowości i finansów, publicznego, przemysłu - w tym energetyki, telekomunikacji oraz opieki zdrowotnej.

Zainteresowanym rozpoczęciem kariery zawodowej polecamy Ci udział w praktykach i stażach. Rekrutacja na nie w Sygnity odbywa się przez cały rok.

Umożliwiamy zdobycie cennego doświadczenia, możliwość pozyskiwania specjalistycznej wiedzy i rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Zapewniamy również interesującą i stabilną pracę w dużej organizacji, elastyczny czas pracy, a także możliwość współpracy w oparciu o umowę o dzieło / zlecenie, pod kontrakt / projekt.

Aktualne oferty pracy, praktyk oraz staży znajdują się na naszych stronach internetowych www.sygnity.pl (zakładka „Kariera”).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy