Qualent Software Sp. z o.o.

Programista .NET

Od: Qualent Software Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WARSZAWA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

Zadania:

  • Projektowanie, tworzenie oraz rozwój oprogramowania z wykorzystaniem platformy .NET (ASP.NET MVC)
  • Weryfikacja zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w oparciu o platformę .NET
  • Bardzo dobra znajomość języka C# i platformy .NET 4/4.5
  • Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem ASP.NET MVC
  • Praktyczna znajomość baz danych
  • Znajomość JavaScript, Angular i technologii webowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach IT
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet medyczny Medicover i sportowy Benefit Multisport
  • Elastyczne formy współpracy (UOP, B2B, inne)
  • Zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne (100%)
  • Bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy