Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

programista .NET

Nr ref.: 11665
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania
  • projektowanie i implementacja oprogramowania w technologiach .NET
  • rozwijanie kodu aplikacji
  • testowanie i uruchamianie stworzonego kodu
  • utrzymanie i rozwój strategicznych systemów działających u Klienta
  • wsparcie Klienta w rozwiązywaniu problemów, likwidacja błędów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wysze techniczne
  • doświadczenie w obszarze programowania .NET 3.5/4.0, ASP.NET, C#
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • znajomość JQuery, LINQ, HTML, CSS
  • znajomość biblioteki WCF
  • znajomość baz danych Oracle
  • znajomość Visual Studio 2010/2012
  • umiejętność pracy w grupie z użyciem Microsoft Team Foundation Server
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
  • praca w środowisku międzynarodowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)