ProData Consult

Programista .NET

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Toruń

Programista .NET poszukiwany! Lider wśród polskich hurtowni farmaceutycznych szuka ludzi do zespołu zajmującego się tworzeniem i aktualizacją aplikacji wewnętrznych.

Zadania:

  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów klasy Enterprise,
  • Znajomość technologii .NET (wersje 3.5, 4.0, 4.5), MS SQL 2008 / 2012 oraz 2015
  • Znajomość języków programowania: C#, T-SQL
  • Wiedza na temat: Wstrzykiwanie zależności, testy jednostkowe, TDD, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, DDD, BDD,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami typu: Visual Studio 2010/2015, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion
  • Znajomość bibliotek i frameworków: WCF, WebAPI, Linq, Castle Windsor, NUnit, Nsubstitute, NLog