Opis stanowiska pracy

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻEĆ M.IN.:

  • Współudział przy projektowaniu aplikacji,
  • Budowa modelu i bazy danych aplikacji,
  • Budowa formularzy webowych,
  • Testowanie (w tym pisanie testów jednostkowych),
  • Bieżące utrzymanie aplikacji.

CO OFERUJEMY:

  • Miłą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość uczestniczenia w pełnym procesie wytwarzania produktu przez programistę,
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie controllingu poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie (na podobnym stanowisku lub własne projekty),
  • Dobra znajomość platformy .NET Framework 4.5,
  • Dobra znajomość języka C,
  • Dobra znajomość MS SQL Server 2008 oraz 2012 i 2014,
  • Dobra znajomość technologii webowych (ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript, AJAX).

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE DOŚWIADCZENIE W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

  • Entity Framework (lub inny ORM),
  • Nowoczesne technologie webowe (ASP.NET MVC, jQuery, HTML5, CSS3),
  • Technologie desktopowe (Winforms/WPF),
  • Wzorce projektowe (MVP, MVC, MVVM) plus testowanie aplikacji,
  • Technologie dot. hurtowni danych (SSIS, SSAS, SSRS).

Prezentacja firmy

Archman Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji innowacyjnych systemów i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy