Cyclad Sp. z o.o.

Programista .NET

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET dla dedykowanych klientów międzynarodowych
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz polepszanie wydajności  istniejących rozwiązań
  • Praca z wielowarstwowym systemem do zarządzania dokumentacją techniczną i ryskunkami technicznym

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET
  • Praktyczna znajomość HTML5
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Umiejętność adaptacji do szybko zmieniających się wymagań projektowych

Mile widziane:

  • Studia magisterskie na kierunku informatyka lub pokrewne
  • Znajomość zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania
  • Wiedza z zakresu JSON, AngularJS, CSS3, LESS, jQuery, WCF

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kursy języka angielskiego i niemieckiego
  • Kartę MultisportPlus
  • Możliwości rozwoju przy projektach międzynarodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.