Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy i naborem do projektów, poszukujemy doświadczonego programisty .NET, który mógłby dołączyć do naszego zespołu.

Oferujemy:
• Uczciwe warunki współpracy
• Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
• Udział w dużych, prestiżowych i innowacyjnych projektach realizowanych dla znanych marek oraz dla instytucji publicznych
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, także poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym i energicznym zespole
• Bardzo przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (nie jesteśmy „krawaciarzami”)

Opis stanowiska:
• Rozwijanie kompleksowego systemu informacji, przy użyciu języka Java Enterprise Edition
• Opracowanie i kodowanie o wysokiej jakości, które spełnia wymagania klienta
• Rozwój interfejsów z systemami zewnętrznymi (usług internetowych, innych technologii)
• Projekt, opracowanie i wdrożenie krytycznych aplikacji w środowisku .NET.
• Pomoc i wsparcie innych członków zespołu w różnych projektach

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość .NET i C # Technologia
• Umiejętność tworzenia aplikacji z wykorzystaniem SOAP / XML
• Znajomość protokołu http
• Podstawowa znajomość COM, zdolności do tworzenia obiektów COM w .NET
• Znajomość narzędzi do repozytorium kodu, zwłaszcza GI
• Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w technologii .NET
• Znajomość angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość metod testowania oprogramowania
• Znajomość narzędzi HP Quality Center / Application Lifecycle Management
• Umiejętność pisania skryptów VB
• Umiejętność dokumentowania wyników swojej pracy

W CV prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb przyszłych rekrutacji na inne stanowiska w firmie Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)” Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Liki to zespół wykwalifikowanych konsultantów, architektów oprogr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy