Opis stanowiska pracy

Praca zdalna.

Interesujący projekt realizowany od podstaw

Dodatkowe informacje:

- Zapotrzebowanie: 3 Developerów .NET/ASP .NET

- Wielkość zespołu: ok 10 osób

- Od kiedy: maj 2017 (z ew. możliwością dołączenia później w trakcie trwania projektu)

- Czas trwania projektu: long term

- Kontynuacja: osoby zainteresowane mogą być przeniesione do innych projektów

- Temat: Stworzenie systemu rejestracji czasu pracy

- Etap początkowy: praca od zera.

- Metodyka pracy: Agile SCRUM

- Umowa: akceptujemy każdy rodzaj umowy: b2b/ dzieło / zlecenie / praca (tylko w biurze)

- wynagrodzenie rynkowe i negocjowalne w zależności od wybranej umowy i doświadczenia

- Możliwość przeniesienia również do projektów zagranicznych.

Łącznie poszukujemy do tego projektu 3 osób, natomiast mamy jeszcze otwarte pozycje dla :

kontrakt java zdalnie​ ​

Za każde​ polecenie zakończone zatrudnieniem​ ​oferujemy przelew w wysokości 500zł.​ Bardzo proszę popytać się po znajomych czy nie byliby zainteresowani.

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
Praca w godzinach biurowych
Mile widziany język angielski

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od 6 miesięcy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy