Programista .NET/ X++ - Absolwent (ka) Informatyki

IT PiAST

30-389 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za wykonywanie prac programistycznych w systemie MS Dynamics AX w oparciu o wymagania funkcjonalne. Implementacje i modyfikacje systemu ERP MS Dynamics AX dla klientów zewnętrznych.

Wymagania

- absolwenci lub studenci (4 lub 5 rok) kierunków informatycznych
- umiejętności programowania w technologiach .NET (język C#)
- chęć nauki lub umiejętności programowania w X++ (brak dobrej znajomości nie dyskwalifikuje kandydata- podszkolimy Cię)
- znajomość MS SQL
- dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
- dyspozycyjność (praca na pełen etat)
- jakakolwiek znajomość środowiska MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych, opartych o platfor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP