Programista .Net (CDN/WAWA/NW)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta - firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Programistów .Net.

Lokalizacja: Warszawa – Aleje Jerozolimskie

Projekty dotyczą rozwoju i utrzymania aplikacji dla pionu spółek majątkowych.

Zadania na tym stanowisku pracy to:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań

Idealny Kandydat/ka:

  • zna technologię .Net, a także Asp.Net i MVC
  • zna bazy danych MS SQL jak i architekturę baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • ma doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B bezpośrednio u Klienta (nie jest to outsourcing!)
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7.30-9:00)
  • Opieka medyczna
  • Multisport
  • Dofinansowanie kursów specjalistycznych i językowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media