Opis stanowiska pracy

Do obowiązków należeć będzie:

§  samodzielna realizacja prac projektowych zgodnie z założeniami (pod nadzorem lidera zespołu)

§  ciągły rozwój kompetencji w oparciu o autorski program rozwoju kompetencji, opracowany przez Rivet Group.

§  poszukiwanie usprawnień w codziennej pracy i proponowanie zmian.

§  współtworzenie wizerunku marki na rynku.

 §  dzielenie się wiedzą w ramach zespołu.

Wymagania

 Nasze oczekiwania:

§  minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem technologii .NET poparte projektami (biegła znajomość języka C#)

§  dobra znajomość ASP.NET MVC, WCF, JavaScript, HTML5, REST, AJAX

§  praktyczna znajomość technologii bazodanowych i języka SQL (T-SQL)

§  umiejętność pracy w zespole projektowym, którego częścią jest Klient

§  znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

Dodatkowe atuty:

§  znajomość MS SQL Server, MS Sharepoint, MS Exchange lub Dynamics CRM

§  znajomość metodyk prowadzenia projektów - agile, scrum

§  znajomość narzędzi do pracy zespołowej: GIT, TFS

§  doświadczenie w tworzeniu aplikacji Web (w tym dedykowanych na urządzenia mobilne)

Prezentacja firmy

Rivet Group jest energicznie rozwijającą się marką na rynku IT. Na co dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management