Programista .NET (Białystok)

Tide Software Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Programujesz z wykorzystaniem .NET ponad rok czasu i chcesz dalej rozwijać swoje kompetencje? Z firmą z branży telekomunikacyjnej Tide Software zdobędziesz certyfikaty Microsoft i przejdziesz szkolenia z ekspertami MVP.

Tide Software jest dynamicznie rozwijającą się spółką rynku telekomunikacyjnego. W ostatnich 4 latach notowaliśmy rokrocznie blisko 100-procentowy wzrost przychodów. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla hurtowego i detalicznego rynku mobilnego w tym dla operatorów GSM. Stosujemy zaawansowane technologie, m.in. firmy Microsoft, IBM czy VMWare.

Budowa dream team to nasz cel. Nasza firma zwyciężyła w renomowanym konkursie Solidny Pracodawca 2015, zdobywając wyróżnienie obok takich marek, jak: Wittchen, mBank, Nokia, PKP Cargo.

Poszukujemy osoby na stanowisko PROGRAMISTA .NET,  która wesprze dział developerski w Białymstoku. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój obecnego oprogramowania w chmurze (usług TideEmail, TideMobile i TideTelco) za oraz tworzenie nowych produktów i usług w oparciu o zaawansowane technologie oraz standardy telekomunikacyjne.

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji i usług w technologii .NET
  • Dobra znajomość bazy danych MSSQL (minimum 2008) i Transact-SQL (od strony programisty)
  • Tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej
  • Znajomość HTML / XML / Web Services / Windows Services / IIS
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum czytanie dokumentacji)
  • Wyższe wykształcenie na kierunku informatycznym lub ostatni rok studiów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość technologii GSM (SMPP, SS7, MM7 itp.)
  • Znajomość technologii WCF, WPF lub Silverlight, Telerik Controls
  • Certyfikaty Microsoft

Prezentacja firmy

W Tide Software chcemy pomagać w zdobywaniu Klientów i ich obsłudze. Stw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management